O FIRMĚ

Zatímco dříve museli rytci ručně rýt různými rydly do předmětů, aby vyrobili ornamenty, erby, ozdobné předměty nebo nápisy na náhrobní kameny (postupem času se přeorientovali na výrobu razidel či reklamních tabulí), dnes lze pomocí automatizované technologie gravírování vyrobit téměř cokoli, přičemž gravírování laserem je bezkontaktním způsobem práce s materiálem. Výrobek tak zůstává fyzickou manipulací nepoznamenaný a nedotknutý – nemusíte se bát zničení upravovaného předmětu.

Potřebujete-li uříznout dřevo či plexisklo nebo chcete vyříznout různé nápisy, samotná písmena, loga nebo modely budov, letadel či lodí, pak jste na správné adrese. Sháníte-li někoho, kdo Vám vyřeže krabici nebo nápis, jste-li modelář a potřebujete vyříznout překližku nebo vyrobit celý model, pak jsme tu pro Vás.

CNC Rytectví a gravírování

Nabízíme služby počítačem řízené gravírovací frézy Gravograph.

Ne vše je schopna laserová gravírka vytvořit a tak pro doplnění našich služeb byla zakoupena počítačem řízená gravírovací fréza značky Gravograph, na které nabízíme řezání a gravírovaní do tvrdých, polotvrdých a dalších materiálů, které nebylo možno použít pro laserové gravírování a řezání.

Novinkou v roce 2013 je nákup fotogravírky ROLAND, která nám umožňuje jemný popis kovových materiálu.

edeco.cz kupsihrnek.cz malovany porcelan fotodárek.cz